PL | EN | DE

Opis ośrodka

Kompleks Wypoczynkowy BRYZA w Lubiatowie składa się z dwóch ośrodków. Ośrodek "BRYZA 1" dysponuje nowymi domkami 2, 3, 4 osobowymi oraz piętrowymi 4-7 osobowymi. "BRYZA 2" to najnowsza część kompleksu BRYZA w Lubiatowie. „BRYZA 2” dysponuje nowymi piętrowymi domkami 2 - 4 osobowymi oraz 5 -8 osobowymi. Z „BRYZY 1” na plaże prowadzi droga przez las (pieszo idzie się 20 minut), z „BRYZY 2” idzie się 5 minut dłużej.

Domki w naszym kompleksie posiadają co najmniej 1 lub 2 pokoje, a duże domki nawet 3, 4 pokoje. Każdy domek wyposażony jest również w łazienkę, aneks kuchenny oraz taras. We wszystkich domkach ośrodka są telewizory z pakietem cyfrowym, lodówki, czajniki, sztućce i naczynia. Istnieje możliwość wypożyczenia kuchenki mikrofalowej, gazowej lub elektrycznej. Na terenie całego kompleksu posiadamy sieć Wi-Fi z możliwością udostępnienia naszym gościom.

Na posesji znajdują się wiaty przygotowane do grillowania i biesiadowania, jest również w pełni wyposażone, ogólnodostępne kuchnie. Na terenie są miejsca na ognisko, plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki oraz parking. Prowadzimy również współpracę z pobliskimi jadłodajnią, barem i restauracją, które polecamy naszym gościom, a które serwują smaczne, różnorodne domowe posiłki kuchni polskiej w bardzo atrakcyjnych cenach. Stołowanie oczywiście nie jest obowiązkowe.

Co proponujemy

W sezonie w naszym kompleksie zapewniamy cotygodniowo cykliczne wieczory prowadzone przez animatora ze zorganizowanym programem dla dzieci, konkursami (oczywiście z nagrodami), połączone z poczęstunkiem smakołyków wiejskiej kuchni oraz ogniskiem dla dzieci i dorosłych.

W ośrodku można wypożyczyć rowery, w tym z fotelikami dla dzieci, ryksze dziecięce – na rodzinne wycieczki rowerowe oraz leżaki na słoneczne plażowanie. Na wyposażeniu każdego z domków są nasze firmowe parawany plażowe.

Kompleks BRYZA to idealny pomysł na wypoczynek dla każdego: na wakacje dla rodzin z maluszkami, na wczasy z dziećmi, odpoczynek we dwoje. Poza sezonem organizujemy również atrakcyjne spotkania integracyjne, a także imprezy firmowe.